Ev Tipi Gıda Vakumlama Makinası – Video

Ev tipi gıda vakumlama makinalarına güzel bir örnek. Kullanımı çok kolay. Videoda gördüğünüz gibi ürünün havası alınarak poşetleme işlemi gerçekleşiyor. Böylece ürünlerinizin ömrü uzuyor ve bozulmadan yıllarca saklayabiliyorsunuz. Zaten et ürünlerinde 3-4 yıla kadar saklama imkanınız olması büyük bir avantaj. Havası alındığı için çürüme işlemi gerçekleşmiyor. Ayrıca derin dondurucuda yerden de tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Ev Tipi Gıda Vakumlama Makinası – Video” üzerine 4 yorum

 1. mrb.güzel kibar hoş bir makina görünümünde
  vermiş olduğunuz vacuum sealer big adlı vakum makinasının fiyatını ve nasıl temin edebilirim
  hayırlı işler sizlere

 2. Merhaba Fikret Bey,
  Buradaki videolar tanıtım amacıyla paylaşılmaktadır. Kendi satışımız yoktur. Vakum makinası almak isteyenler nelere dikkat etmeli, bu konuda bilgilendirme yapmak için açmış olduğumuz bir site bu. Fakat kendi kullanmış olduğum Stilea Gıda Vakum Makinası’nı tavsiye edebilirim size. Gayet memnunum ve oldukça güzel vakumlama yapıyor. http://www.stilea.com.tr adresinden firmaya ulaşabilirsiniz.

  İyi günler…

 3. merhaba
  bu stilea vakum makinesi sadece kendi poşetlerinimi vakumluyor eğer öyle ise çok pahalı ekonomik bir seçim olmuyor pek. normal vakum poşetlerini vakumlamazmı bu cihaz

  1. Merhaba Emre Bey,
   Evet ben de bu ürünü kullandığımda farkettim ki başka vakum poşetleriyle çalışmıyor. Fakat kendi poşetlerinin diğer poşetlere göre kaliteli olduğunu farkettim. Arkadaşlarımın da kullanmış olduğu vakum makinalarını denedim, bu cihaz bu poşet sayesinde bu kadar iyi vakumlama yapıyor bana kalırsa. Daha kalın ve arka yüzü hava alıyor. Zaten ev kullanıcıları çok aşırı vakumlama yapmayacağı için yetecektir poşetler. Fakat bir dükkanınız varsa ve sürekli vakum yapacaksanız, tam endüstriyel bir vakum makinası alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>